header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 16-9-2019 t/m 22-9-2019
Junioren A
MA2
19:00 - 20:30
V2 - CD
Trainer(s)
Sam Hoekstra
Opmerkingen
MA3
20:30 - 22:00
V3 - AB
Trainer(s)
Maarten Verspoor
Opmerkingen
MA4
20:30 - 22:00
V3 - CD
Trainer(s)
Zoƫ Duivenvoorden
Opmerkingen
Junioren C
MC3
17:30 - 19:00
V3 - CD
Trainer(s)
Tim Storm
Opmerkingen
Junioren D
MD Rood
17:30 - 19:00
V1 - AB
Trainer(s)
Pien Omvlee
Opmerkingen
MD Wit
17:30 - 19:00
V1 - CD
Trainer(s)
Kaya Duivenvoorden
Meike Ruigrok
Opmerkingen
MD Zwart
17:30 - 19:00
V3 - AB
Trainer(s)
Femke Freriks
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E Rood
16:30 - 17:30
V1 - CD
Trainer(s)
Loana Juffermans
Marije Schuit
Opmerkingen
M8E Wit
16:30 - 17:30
V1 - CD
Trainer(s)
Kaya Duivenvoorden
Opmerkingen
M8E Zwart
16:30 - 17:30
V1 - CD
Trainer(s)
Emma van der Vleuten
Opmerkingen
Jongste jeugd E
ME Rood
16:30 - 17:30
V2
Trainer(s)
Tessa van den Bos
Opmerkingen
basistraining JJ ME Pepijn de zwart
ME Wit
16:30 - 17:30
V2
Trainer(s)
Kaya Duivenvoorden
Opmerkingen
basistraining JJ ME Pepijn de zwart
ME Zwart
16:30 - 17:30
V2
Trainer(s)
Vera van Oostveen
Opmerkingen
basistraining JJ ME Pepijn de zwart
Jongste jeugd F
MF Rood
16:30 - 17:30
V3
Trainer(s)
Dixie Noordhoek
Opmerkingen
Tummen Myrthe Noordermeer Pepijn de Zwart
MF Zwart
16:30 - 17:30
V3
Trainer(s)
Babette Dobbe
Opmerkingen
Tummen Myrthe Noordermeer Pepijn de Zwart
Overig
Basis JJ MF
16:30 - 17:30
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
Tummen Myrthe Noordermeer Pepijn de Zwart
JJ ME 6-8
16:30 - 17:30
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
basistraining JJ ME Pepijn de zwart
Senioren
H1
20:30 - 22:00
V1
Trainer(s)
Tabe Roggeveen
Opmerkingen
H2
20:30 - 22:00
V2
Trainer(s)
Cas Dame
Opmerkingen
Junioren A
JA1
19:00 - 20:30
V1 - AB
Trainer(s)
Boudewijn Broersen
Hidde Kuiper
Opmerkingen
Junioren B
JB1
19:00 - 20:30
V1 - CD
Trainer(s)
Matthijs Wijling
Opmerkingen
Junioren C
JC1
19:00 - 20:30
V3 - AB
Trainer(s)
Thijs Legel
Opmerkingen
JC2
19:00 - 20:30
V3 - CD
Trainer(s)
Job van Schieveen
Jochem van Schieveen
Opmerkingen
Junioren D
JD Rood
18:00 - 19:30
V2 - AB
Trainer(s)
Lucas van Riet
Opmerkingen
JD Zwart
17:30 - 19:00
V2 - CD
Trainer(s)
Mats de Bruin
Ties Flippo
Opmerkingen
Jongste jeugd E
JE R00d
16:30 - 17:30
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
basistraining JJ ME Pepijn de zwart
Jongste jeugd F
JF Rood
16:30 - 17:30
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
Tummen Myrthe Noordermeer Pepijn de Zwart
Overig
B4KIDS
16:00 - 17:30
V1 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining senioren
19:30 - 20:30
V2 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
DJ2 en DJ3