header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 24-1-2022 t/m 30-1-2022
Senioren
D2
20:30 - 22:00
V1 - AB
Trainer(s)
Pim Heemskerk
Daan Rutgrink
Flip van 't Pad Bosch
Opmerkingen
H2
Junioren A
MA1
18:30 - 19:30
FCL
Trainer(s)
Matthijs Wijling
Opmerkingen
H1
MA2
19:00 - 20:29
V1 - CD
Trainer(s)
Jock Kessler
Opmerkingen
H1
MA3
17:30 - 18:30
FCL
Trainer(s)
Zoë Duivenvoorden
Opmerkingen
Junioren C
MC2
16:30 - 17:30
FCL
Trainer(s)
Emma van der Vleuten
Opmerkingen
MA3
MC3
19:00 - 20:29
V1 - AB
Trainer(s)
Pien Omvlee
Opmerkingen
DJ2
Junioren D
MD2
16:30 - 17:45
V1 - CD
Trainer(s)
Jente Reeuwijk
Opmerkingen
MA1 - MB1
MD3
17:45 - 19:00
V1 - AB
Trainer(s)
Babette Dobbe
Marije Schuit
Opmerkingen
MA2 - MA1
Jongste jeugd E8
M8E1
16:30 - 17:30
V2 - A
Trainer(s)
Julian Dronkers
Kaya Duivenvoorden
Opmerkingen
M8E2
16:30 - 17:30
V2 - B
Trainer(s)
Myrthe Noordermeer
Yada van Dam
Opmerkingen
Jongste jeugd E
ME1
16:30 - 17:30
V3 - AB
Trainer(s)
Marit van der Linden
Olivia van As
Opmerkingen
MIX6E1
16:30 - 17:30
V3 - AB
Trainer(s)
Anouk Nelis
Jip Omvlee
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
16:30 - 17:30
V2 - D
Trainer(s)
Isabel Hagedoorn
Vanessa Dimitrov
Opmerkingen
MF2
16:30 - 17:30
V2 - D
Trainer(s)
Kayleigh van Veen
Rose Lermerberry
Opmerkingen
Senioren
Veldco
16:15 - 17:30
V2
Trainer(s)
Matthijs Wijling
Opmerkingen
Veldco
16:15 - 19:00
V1
Trainer(s)
Zoë Duivenvoorden
Tijmen Vermeer
Opmerkingen
Veldco
16:15 - 17:30
V3 - AB
Trainer(s)
Thijs Legel
Opmerkingen
Veldco
16:15 - 17:30
V3 - CD
Trainer(s)
Jock Kessler
Opmerkingen
Overig
Tummen 2021
16:30 - 17:30
V3 - CD
Trainer(s)
Demi van Dijk
Marlinde Baarda
Melissa Claassen
Opmerkingen
Senioren
H1
21:30 - 22:30
FCL
Trainer(s)
Tabe Roggeveen
Opmerkingen
HJ1
20:30 - 21:30
FCL
Trainer(s)
Matthijs Wijling
Opmerkingen
H1
Junioren A
JA1
19:30 - 20:30
FCL
Trainer(s)
Boudewijn Broersen
Opmerkingen
H1
Junioren C
JC2
17:30 - 19:00
V2 - AB
Trainer(s)
Pepijn de Zwart
Tessel Sterkenburg
Opmerkingen
JA1
Junioren D
JD 1
17:45 - 19:00
V1 - CD
Trainer(s)
Sven de Bruin
Taco de Nie
Opmerkingen
JA1
Jongste jeugd E8
J8E1
16:30 - 17:30
V2 - C
Trainer(s)
Ivar Petiet
Thijmen Hagedoorn
Opmerkingen
Overig
SkolKinderopvang
14:30 - 17:30
V1 - A
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen

Sponsoren

App Android App IOS

Agenda

Nog geen agenda punten.