header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 27-1-2020 t/m 2-2-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Basis JJ Funkey Zaalhockey Berend Soesbergen Waterkanten Sportcomplex GYMZAAL
16:30 - 17:30 Meisjes 8E Wit Zaalhockey Cas Wolters Waterkanten Sportcomplex
16:30 - 17:30 Meisjes 8E Zwart Zaalhockey Emma van der Vleuten Waterkanten Sportcomplex
16:30 - 17:30 Tummen Basis Zaalhockey Myrthe Noordermeer
Pien Omvlee
Waterkanten Sportcomplex GYMZAAL
16:45 - 17:45 Meisjes B6 Zaalhockey Zoë Duivenvoorden Lisse FC/Ter Specke hal
17:00 - 17:45 Meisjes D Wit Kaya Duivenvoorden
Meike Ruigrok
Fit & Shape ZAKTRAINING
17:30 - 18:30 Meisjes C2 Zaalhockey Amelie van der Plas
Puck Schoonderbeek
Waterkanten Sportcomplex
17:45 - 18:45 Meisjes B5 Zaalhockey Anne van Tol Lisse FC/Ter Specke hal
18:15 - 19:00 Meisjes B4 Zaalhockey Thijs Legel Fit & Shape SYNRGY
18:30 - 19:30 Meisjes 8E Rood Zaalhockey Marije Schuit Waterkanten Sportcomplex 2/3 ZAAL
18:45 - 19:45 Meisjes A3 Zaalhockey Anne van Tol Lisse FC/Ter Specke hal
20:30 - 21:15 Meisjes A1 Zaalhockey Anne van Tol Fit & Shape SPINNING
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D Wit Kaya Duivenvoorden
Meike Ruigrok
Waterkanten Sportcomplex
16:45 - 17:45 Meisjes C4 Zaalhockey Daniëlle van Damme
Rosan van der Vlis
Lisse FC/Ter Specke hal
17:45 - 18:45 Jongens C1 Zaalhockey Thijs Legel Lisse FC/Ter Specke hal
18:45 - 19:45 Dames Jong 1 Zaalhockey Jock Kessler Lisse FC/Ter Specke hal
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Zaalhockey Isabel Verspeek Lisse FC/Ter Specke hal
18:00 - 19:00 Meisjes B1 Zaalhockey Cas Dame Lisse FC/Ter Specke hal
19:00 - 20:00 Jongens A1 Zaalhockey Boudewijn Broersen
Hidde Kuiper
Lisse FC/Ter Specke hal
20:00 - 21:00 Meisjes A2 Zaalhockey Sam Hoekstra Lisse FC/Ter Specke hal
21:00 - 22:30 Heren 1 Zaalhockey Tabe Roggeveen Lisse FC/Ter Specke hal
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens D Zwart Zaalhockey Mats de Bruin
Ties Flippo
Waterkanten Sportcomplex
16:30 - 17:15 Jongens F Rood Zaalhockey Thijmen Hagedoorn
Victor van Oostveen
Fit & Shape JUDO
16:45 - 17:45 Jongens C2 Zaalhockey Job van Schieveen Lisse FC/Ter Specke hal
17:30 - 18:15 Meisjes E Rood Zaalhockey Tessa van den Bos Fit & Shape JUDO
17:30 - 18:15 Meisjes E Wit Zaalhockey Jente Reeuwijk Fit & Shape JUDO
17:45 - 18:45 Meisjes B2 Zaalhockey Maud Wijsman Lisse FC/Ter Specke hal
18:45 - 19:45 Dames Jong 3 Zaalhockey Thijs Legel Lisse FC/Ter Specke hal
19:15 - 20:00 Meisjes B3 Zaalhockey Bas Flippo Fit & Shape SYNRGY
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes F Rood Zaalhockey Dixie Noordhoek Waterkanten Sportcomplex
16:30 - 17:30 Meisjes F Zwart Zaalhockey Babette Dobbe
Marijn Jacobs
Waterkanten Sportcomplex
17:00 - 18:00 Meisjes D Zwart Femke Freriks
Tiara Juffermans
Lisse FC/Ter Specke hal
17:30 - 18:30 Jongens E Rood Zaalhockey Pepijn de Zwart
Sven de Bruin
Waterkanten Sportcomplex
17:30 - 18:30 Meisjes E Zwart Zaalhockey Thijmen Soesbergen
Vera van Oostveen
Waterkanten Sportcomplex
18:00 - 19:00 Jongens D Rood Zaalhockey Lucas van Riet Lisse FC/Ter Specke hal
18:15 - 19:00 Meisjes C1 Zaalhockey Zoë Duivenvoorden Fit & Shape SYNRGY
19:00 - 20:00 Jongens B1 Zaalhockey Matthijs Wijling Lisse FC/Ter Specke hal
20:00 - 21:00 Dames Jong 2 Zaalhockey Bas Flippo Lisse FC/Ter Specke hal
21:00 - 22:30 Dames 1 Zaalhockey Cas Dame Lisse FC/Ter Specke hal
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:15 - 11:00 Meisjes A4 Zaalhockey Zoë Duivenvoorden Fit & Shape SYNRGY

Sponsoren

App Android App IOS

Agenda

Nog geen agenda punten.