header foto header foto header foto header foto
 

Organisatie

ALGEMEEN BESTUUR
Olaf Flippo Voorzitter
Kitty Vonk Secretaris
Marjelle Vink-Monsma Accommodatie / Clubhuis
Susanne Immink - van Dijk Algemene zaken
Frans Duivenvoorden Hockeyzaken
Henk Cozijn Penningmeester
DAGELIJKS BESTUUR
Olaf Flippo Voorzitter
Kitty Vonk Secretaris
Frans Duivenvoorden Hockeyzaken
OVERIGE COMMISSIES
Accommodatie team
Marjelle Vink-Monsma Voorzitter
Marjelle Vink-Monsma Coördinatie Schoonmaken
Activiteiten Commissie
Bob Radder Geraniumactie
Marjelle Vink-Monsma Clinics
Walter Heemskerk Coördinator Beeld en Geluid
Ed Rodewijk Geraniumactie
Arbitrage Commissie
Bas Lefeber Planning Scheidsrechters
Rijk Vonk Planning Scheidsrechters
Chris de Jong Planning Scheidsrechters
Matthieu Schouten Planning Scheidsrechters
Maaike Sloos Planning Scheidsrechters
Bas Lefeber Opleidingen
Chris de Jong Opleidingen
Matthieu Schouten Opleidingen
Olaf Flippo Begeleiding Scheidsrechters
Daan Rutgrink Begeleiding Scheidsrechters
Jelle De Ridder Begeleiding Scheidsrechters
Robbert Sprenkeling Begeleiding Scheidsrechters
Chris de Jong Begeleiding Scheidsrechters
Robin Bakker Begeleiding Scheidsrechters
Maarten Knaap Begeleiding Scheidsrechters
Pim Vreeken Begeleiding Scheidsrechters
Kim de Munk Begeleiding Scheidsrechters
Petra Zuiderduin Tuchtcommissaris
Bar team
Maud Goppel Planning Bardiensten
Barbeheer
Marjelle Vink-Monsma Inkoop en Voorraadbeheer Barbeheer
Communicatie en P.R.
Caroline van den Bosch Voorzitter
Anne van Tol Mini van de Week
Financiële Commissie
Henk Cozijn Betalingen
Mieke van Beurden Ledenfacturatie
Kascommissie
Pieter-jan de Bruijn Financieel Toezicht Kascommissie
Ron van Dorsten Financieel Toezicht Kascommissie
Lennart Petiet Financieel Toezicht Kascommissie
G-Hockey Commissie
Michel de Groot Voorzitter
Ramona Boers-Hielckert Commissie Lid
Miranda van Wieringen-Baars Commissie Lid
Margot Kuipers Commissie Lid
Maarten Knaap Commissie Lid
ICT Commissie
Falco Paul ICT coördinatie
Chantal Pijpe Systeembeheer LISA
Fabian van Veen Systeembeheer LISA
Falco Paul Webmaster
Jeugdevents Hisalis
Veerle de Nes Voorzitter
Luc Schuitema Commissie Lid
Sophie van der Linden Coach jeugdevents
Hidde Kuiper Commissie Lid
Boudewijn Broersen Commissie Lid
Sophie Meijer Commissie Lid
Kim de Munk Commissie Lid
Sophie van der Linden Penningmeester
Jongste Jeugd Commissie
Marlies de Jong Commissie Lid
Tanja Wassenaar Commissie Lid
Kleding Commissie
Ilona Duivenvoorden Commissie Lid
Linda De Bruin - Geuzinge Commissie Lid
Karen Langeveld Commissie Lid
Materiaal Commissie
Jeroen Eichhorn Keepersmaterialen
Sally-Ann Cahalan Keepersmaterialen
Medische Commissie
Isabelle van Spanje EHBO coördinator
Janneke Deerenberg AED opleiding
Nieuwe Leden Commissie
Ilona Duivenvoorden Ledensecretariaat
Ilona Duivenvoorden Coördinator nieuwe leden
Sponsor Commissie
Jan Karel Sterkenburg Voorzitter
Ronald van der Putten Commissie Lid
Eric van de Heisteeg Commissie Lid
Egon Jacobs Commissie Lid
Erik Zuidmeer Commissie Lid
Linda De Bruin - Geuzinge Commissie Lid
Sportiviteit, respect en ethische kwesties
Nicole Poirot Vertrouwenspersoon
Hanneke van der Salm-Crezee Vertrouwenspersoon
Marjolijne Vergouwen Adviseur vertrouwenscommissie
Technische Commissie
Frans Duivenvoorden Voorzitter
Wendy Dijkhuis Secretaris
Marlies de Jong Lijncoördinator Jongste Jeugd
Tanja Wassenaar Lijncoördinator Jongste Jeugd
Bram Wolters Lijncoördinator Jongste Jeugd
Natasja van Dam Lijncoordinator Junioren Meisjes
Astrid van Leeuwen Lijncoordinator Junioren Meisjes
Cees de Bruin Lijncoördinator Junioren Jongens
Boudewijn Broersen Lijncoördinator Junioren Jongens
Constant Vink Lijncoördinator Junioren Jongens
Ellen Zandbergen Lijncoördinator Senioren
Ellen Zandbergen Lijncoordinator Trimmers
Anne van Tol Trainerszaken
Chantal van Veen Zaalhockey coordinator
Frans Duivenvoorden Zaalhockey coordinator
Anne van Tol Planning Trainingsschema's
Wedstrijdsecretariaat
Frans Duivenvoorden Keuring Velden
Mirjam van Beek Wedstrijdsecretaris Junioren
Ilona Duivenvoorden Wedstrijdsecretaris Junioren
Anje Hepkema Wedstrijdsecretaris Senioren
Tanja Wassenaar Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd

Sponsoren

App Android App IOS

Agenda

Nog geen agenda punten.