header foto header foto header foto header foto
 

Heren 1

 

Spelers Heren 1

Jurriaan Beelen
Boudewijn Broersen
Sven Cozijn
Yorik Dijkhuis
Sam Hoekstra
Deniz de Jong
Bruno Juray
Hidde Kuiper
Thijs Legel
Andreas Lehmann
Dirk Jan Remmerswaal
Job van Schieveen
Jochem van Schieveen
Matthijs Wijling
Maarten de Wit
Kane Zuiderduin

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
AthenA H1 Rijnvliet H1
Hisalis H1 Soest H1
Kraaien H1 Castricum H1
MOP H1 Woerden H1
Nieuwegein H1 Zwaluwen H1
Strawberries H1 Gouda H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Castricum H1 6 16 5 1 0
2 Kraaien H1 6 16 5 1 0
3 MOP H1 5 15 5 0 0
4 AthenA H1 5 15 5 0 0
5 Nieuwegein H1 5 9 3 0 2
6 Hisalis H1 6 7 2 1 3
7 Gouda H1 6 5 1 2 3
8 Woerden H1 6 4 1 1 4
9 Strawberries H1 6 4 0 4 2
10 Rijnvliet H1 6 2 0 2 4
11 Zwaluwen H1 5 1 0 1 4
12 Soest H1 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt MHC Soest H1 n.n.b thuis
14 mrt Zwaluwen Utrecht H1 n.n.b uit
21 mrt MHCN H1 n.n.b uit
28 mrt V.M.H.& C.C. M.O.P. H1 n.n.b thuis
11 apr HC Athena H1 n.n.b uit
18 apr K.H.C. Strawberries H1 n.n.b thuis
25 apr Z.H.C. de Kraaien H1 n.n.b uit
16 mei MHC Castricum H1 n.n.b thuis
30 mei Goudse MHC H1 n.n.b uit
6 jun HC Rijnvliet H1 n.n.b thuis
13 jun MHC Woerden H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Woerden H1 MOP H1 1-5
Castricum H1 Kraaien H1 2-2
Gouda H1 Strawberries H1 4-1
Soest H1 Hisalis H1 2-5
Rijnvliet H1 AthenA H1 4-5
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Hisalis H1 Zwaluwen H1 6-1
AthenA H1 Woerden H1 8-3
Kraaien H1 Gouda H1 6-1
MOP H1 Soest H1 10-2
Nieuwegein H1 Castricum H1 3-5
Strawberries H1 Rijnvliet H1 1-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Hisalis H1 Nieuwegein H1 1-3
Gouda H1 Castricum H1 0-1
Rijnvliet H1 Kraaien H1 2-3
Zwaluwen H1 MOP H1 1-5
Soest H1 AthenA H1 2-7
Woerden H1 Strawberries H1 2-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Kraaien H1 Woerden H1 5-3
MOP H1 Hisalis H1 2-1
AthenA H1 Zwaluwen H1 5-0
Nieuwegein H1 Gouda H1 2-0
Strawberries H1 Soest H1 2-2
Castricum H1 Rijnvliet H1 5-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Hisalis H1 AthenA H1 1-2
MOP H1 Nieuwegein H1 3-1
Soest H1 Kraaien H1 0-3
Zwaluwen H1 Strawberries H1 2-2
Woerden H1 Castricum H1 0-1
Rijnvliet H1 Gouda H1 1-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Strawberries H1 Hisalis H1 1-1
Nieuwegein H1 Rijnvliet H1 2-1
Kraaien H1 Zwaluwen H1 4-2
Gouda H1 Woerden H1 3-3
Castricum H1 Soest H1 9-1

Sponsoren

App Android App IOS

Agenda

Nog geen agenda punten.