hisalis-banner-1.jpg
hisalis-banner-10.jpg
hisalis-banner-11.jpg
hisalis-banner-12.jpg
hisalis-banner-13.jpg
hisalis-banner-14.jpg
hisalis-banner-15.jpg
hisalis-banner-16.jpg
hisalis-banner-17.jpg
hisalis-banner-18.jpg
hisalis-banner-19.jpg
hisalis-banner-2.jpg
hisalis-banner-3.jpg
hisalis-banner-4.jpg
hisalis-banner-5.jpg
hisalis-banner-6.jpg
hisalis-banner-7.jpg
hisalis-banner-8.jpg
hisalis-banner-9.jpg
Trainingsschema
Dit schema loopt van 10-12-2018 t/m 16-12-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens F1 Zaalhockey Robert Noall Waterkanten Sportcomplex
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Zaalhockey Robert Noall Waterkanten Sportcomplex
16:30 - 17:30 MJ Mix F2 Zaalhockey Waterkanten Sportcomplex
17:00 - 18:00 Meisjes C6 Zaalhockey Amelie van der Plas Lisse FC/Ter Specke hal
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3 Zaalhockey Robert Noall Waterkanten Sportcomplex
17:30 - 18:30 Meisjes F1 Zaalhockey Robert Noall Waterkanten Sportcomplex
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Zaalhockey Linde de Haas Lisse FC/Ter Specke hal
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Zaalhockey Zoë Duivenvoorden Lisse FC/Ter Specke hal
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Zaalhockey Amelie van der Plas
Puck Schoonderbeek
Waterkanten Sportcomplex
16:45 - 17:45 Jongens B2 Zaalhockey Jock Kessler Lisse FC/Ter Specke hal
17:00 - 18:00 Meisjes A3 Zaalhockey Anne van Tol Fit & Shape SYNRGY
17:45 - 18:45 Meisjes A1 Zaalhockey Mervyn Fransen Lisse FC/Ter Specke hal
18:45 - 19:45 Dames Jong 1 Zaalhockey Mervyn Fransen Lisse FC/Ter Specke hal
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Zaalhockey Robert Noall Lisse FC/Ter Specke hal
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Zaalhockey Lisse FC/Ter Specke hal
18:00 - 19:00 Meisjes A4 Zaalhockey Robert Noall Fit & Shape SYNRGY
18:00 - 19:00 Meisjes B1 Zaalhockey Robert Noall
Thijs Legel
Lisse FC/Ter Specke hal
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Zaalhockey Anne van Tol Lisse FC/Ter Specke hal
20:00 - 21:00 Dames 2 Zaalhockey Daan Rutgrink Lisse FC/Ter Specke hal
21:00 - 22:00 Heren 1 Zaalhockey Tabe Roggeveen Lisse FC/Ter Specke hal
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes C4 Zaalhockey Tim Storm Waterkanten Sportcomplex
16:45 - 17:45 Meisjes C2 Zaalhockey Maud Wijsman Lisse FC/Ter Specke hal
17:45 - 18:45 Meisjes C5 Zaalhockey Jock Kessler Lisse FC/Ter Specke hal
18:45 - 19:45 Meisjes A2 Zaalhockey Jock Kessler Lisse FC/Ter Specke hal
19:15 - 20:15 Zaalkeepers II Maarten Knaap
Nanda Ruigrok - Janssen
Waterkanten Sportcomplex Training is in de gymzaal Frans Halsstraat in Lisse
20:15 - 21:15 Zaalkeepers I Maarten Knaap
Maarten Knaap
Nanda Ruigrok - Janssen
Waterkanten Sportcomplex Training is in de gymzaal Frans Halsstraat in Lisse
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Zaalhockey Robert Noall Waterkanten Sportcomplex
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 Zaalhockey Waterkanten Sportcomplex
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Zaalhockey Fleur Freriks Lisse FC/Ter Specke hal
17:30 - 19:00 Meisjes 8E1 Zaalhockey Robert Noall Waterkanten Sportcomplex
17:30 - 19:00 Meisjes 8E2 Zaalhockey Waterkanten Sportcomplex
18:00 - 19:00 Jongens C1 Zaalhockey Matthijs Wijling Lisse FC/Ter Specke hal
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Zaalhockey Zoë Duivenvoorden Fit & Shape SYNRGY
19:00 - 20:00 Jongens B1 Zaalhockey Hidde Kuiper
Thijs Legel
Lisse FC/Ter Specke hal
20:00 - 21:00 Heren 2 Zaalhockey Robert Noall Lisse FC/Ter Specke hal
21:00 - 22:00 Dames 1 Zaalhockey Vincent de Vos Lisse FC/Ter Specke hal
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:15 - 12:15 Jongens A1 Zaalhockey Jock Kessler Fit & Shape SPINNING
12:00 - 13:00 Meisjes D1 Zaalhockey Zoë Duivenvoorden Waterkanten Sportcomplex
13:00 - 14:00 Meisjes B3 Zaalhockey Bas Flippo Waterkanten Sportcomplex
14:00 - 15:00 Meisjes B5 Zaalhockey Famke Kuiper Waterkanten Sportcomplex
15:00 - 16:00 Jongens D1 Zaalhockey Lucas van Riet Waterkanten Sportcomplex
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:15 - 11:15 Jongens C2 Zaalhockey Koen Wubbe
Sam Hoekstra
Fit & Shape SYNRGY
11:30 - 12:30 Meisjes C3 Zaalhockey Robin Storm Fit & Shape ZAKTRAINING

Back to Top

Agenda komende week
15-12    Kerstgala
19-12    TC vergadering
Hele agenda
Hisalis app
iOS app Android app
Snelkoppeling


Verslagen
Nog geen verslagen.
Verslag schrijven
Club Prestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 16% |week: 42%

Clubcompetitie
Seizoen
# T RP P # w # d
1 Jongens A1 6,889 62 9 90
2 Meisjes C3 5,000 50 10 44
3 Meisjes B4 4,778 43 9 37
4 G-Hockey 2 4,750 19 4 19
5 Dames Jong 1 4,000 40 10 43
Gehele clubcompetitie
Keeperscompetitie
  Keeper # tegen
1 M van der Linden 2
2 T Kret 3
3 Y Dijkhuis 3
4 E van Leeuwen 4
5 S de Bart 4
6 C Bogaards 5
7 R van der Vlis 5
8 R van der Vlis 5
9 P Vreeken 6
10 S de Bart 6
# tegen = aantal doelpunten tegen
Gehele keeperscompetitie
Laatste reacties
Statistieken
Vrijdag 14 december 2018
Aantal leden (info) 663
Nu online 109
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 73,8%
Hockey.nl

Powered by LISA