header foto header foto header foto header foto
 

Organisatie

ALGEMEEN BESTUUR
Silvia Kiezenbrink Secretaris
Marjelle Vink-Monsma Accommodatie / Clubhuis
Frans Duivenvoorden Hockeyzaken
Jan Karel Sterkenburg Voorzitter
Susanne Immink - van Dijk Algemene zaken
DAGELIJKS BESTUUR
Jan Karel Sterkenburg Voorzitter
Frans Duivenvoorden Hockeyzaken
FINANCIELE ZAKEN
Henk Cozijn Penningmeester
OVERIGE COMMISSIES
Accommodatie team
Marjelle Vink-Monsma Voorzitter
Mariëlla Molkenboer Gevonden voorwerpen
Koen Dijkhuis SKOL-Contactpersoon
Marian van Hasenbroek Coördinatie Schoonmaken
Activiteiten Commissie
Bob Radder Geraniumactie
Falco Paul Clinics
Walter Heemskerk Coördinator Beeld en Geluid
Ed Rodewijk Geraniumactie
Arbitrage Commissie
Nanda Ruigrok - Janssen Voorzitter
Bas Lefeber Planning Scheidsrechters
Olaf Flippo Begeleiding Scheidsrechters
Daan Rutgrink Begeleiding Scheidsrechters
Jelle De Ridder Begeleiding Scheidsrechters
Chris de Jong Begeleiding Scheidsrechters
Robin Bakker Begeleiding Scheidsrechters
Robbert Sprenkeling Begeleiding Scheidsrechters
Maarten Knaap Begeleiding Scheidsrechters
Pim Vreeken Begeleiding Scheidsrechters
Kim de Munk Begeleiding Scheidsrechters
Bar team
Maud Goppel Planning Bardiensten
Bianca Kirby Sleutelbeheerder
Barbeheer
Bianca Kirby Inkoop en Voorraadbeheer Barbeheer
Nadja Schattel Inkoop en Voorraadbeheer Barbeheer
Marjelle Vink-Monsma Inkoop en Voorraadbeheer Barbeheer
Communicatie en P.R.
Caroline Beelen-van den Bosch Voorzitter
Ilona Duivenvoorden Mini van de Week
Coördinatie Vrijwilligers
Chris Laarman Voorzitter
Financiële Commissie
Henk Cozijn Betalingen
Mieke van Beurden Ledenfacturatie
Kascommissie
Lennart Petiet Financieel Toezicht Kascommissie
Ron van Dorsten Financieel Toezicht Kascommissie
Pieter-jan de Bruijn Financieel Toezicht Kascommissie
G-Hockey Commissie
Michel de Groot Voorzitter
Ramona Boers-Hielckert Commissie Lid
Miranda van Wieringen-Baars Commissie Lid
Margot Kuipers Commissie Lid
Maarten Knaap Commissie Lid
Marga Raaijmakers Commissie Lid
ICT Commissie
Falco Paul ICT coördinatie
Chantal Pijpe Systeembeheer LISA
Falco Paul Webmaster
Robbert Sprenkeling ICT clubhuis
Jeugdbestuur
Veerle de Nes Voorzitter
Loeke Nieuwenhuis Penningmeester
Boudewijn Broersen Commissie Lid
Sophie Meijer Commissie Lid
Kim de Munk Commissie Lid
Luc Schuitema Commissie Lid
Hidde Kuiper Commissie Lid
Sophie van der Linden Coach jeugdbestuur
Jongste Jeugd Commissie
Marlies de Jong Commissie Lid
Tanja Wassenaar Commissie Lid
Chantal van Veen Scholencoördinator
Kleding Commissie
Ilona Duivenvoorden Commissie Lid
Linda De Bruin - Geuzinge Commissie Lid
Karen Langeveld Commissie Lid
Materiaal Commissie
Jeroen Eichhorn Keepersmaterialen
Sally-Ann Cahalan Keepersmaterialen
Medische Commissie
Isabelle van Spanje EHBO coördinator
Janneke Deerenberg AED opleiding
Margreet Stalfoort KNHB Contactpersoon
Diederik Vergroesen Orthopeed
Nieuwe Leden Commissie
Emily Koerten-Nollen Ledensecretariaat
Emily Koerten-Nollen Coördinator nieuwe leden
Sponsor Commissie
Theo van de Grift Voorzitter
Monique Wolters Secretaris
Ronald van der Putten Commissie Lid
Peter van As Commissie Lid
Fred van Westerop Commissie Lid
Linda De Bruin - Geuzinge Commissie Lid
Sportiviteit, respect en ethische kwesties
Nicole Poirot Vertrouwenspersoon
Hanneke van der Salm-Crezee Vertrouwenspersoon
Marjolijne Vergouwen Adviseur vertrouwenscommissie
Rob van der Burg Sportiviteit & Respect ambassadeur Sportiviteit & Respect kent geen begin en geen einde. Het is een voortdurend proces waar we allemaal bij betrokken zijn, van jong tot oud. Aanspreekpunt voor dit onderwerp en voor de KNHB, ook wat betreft gele en rode kaarten.
Technische Commissie
Frans Duivenvoorden Voorzitter
Wendy Dijkhuis Secretaris
Falco Paul Vice Voorzitter
Marlies de Jong Lijncoördinator Jongste Jeugd
Tanja Wassenaar Lijncoördinator Jongste Jeugd
Bram Wolters Lijncoördinator Jongste Jeugd
Bianca van der Lans Lijncoördinator Jongste Jeugd
Mirjam Dronkers Lijncoördinator Jongste Jeugd
Natasja van Dam Lijncoordinator Junioren Meisjes
Astrid van Leeuwen Lijncoordinator Junioren Meisjes
Cees de Bruin Lijncoördinator Junioren Jongens
Boudewijn Broersen Lijncoördinator Junioren Jongens
Constant Vink Lijncoördinator Junioren Jongens
Mirthe Reeuwijk Lijncoördinator Junioren Jongens
Ellen Zandbergen Lijncoördinator Senioren
Ellen Zandbergen Lijncoordinator Trimmers
Anja van der Bilt Trainerszaken
Anne van Tol Trainerszaken
Anja van der Bilt Selectiebeleid
Nicole Poirot Zaalhockey coordinator
Frans Duivenvoorden Planning Trainingsschema's
Wedstrijdsecretariaat
Frans Duivenvoorden Keuring Velden
Mirjam van Beek Wedstrijdsecretaris Junioren
Ilona Duivenvoorden Wedstrijdsecretaris Junioren
Anje Hepkema Wedstrijdsecretaris Senioren