header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 1-6-2020 t/m 7-6-2020
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Corona Coordinator Matthijs Wijling V2
16:00 - 17:00 SkolKinderopvang Trainingsgroep V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Amelie van der Plas
Puck Schoonderbeek
V2
17:15 - 18:15 Meisjes C4 Daniëlle van Damme
Rosan van der Vlis
V3
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Maud Wijsman V1
18:15 - 19:15 Meisjes A1 Anne van Tol V2
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Bas Flippo V3
19:15 - 20:15 Dames Jong 1 Jock Kessler V1
19:30 - 20:30 Dames Jong 3 Thijs Legel V2
19:45 - 20:45 Dames Jong 2 Bas Flippo V3
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Corona Coordinator Cas Dame V2
16:00 - 17:15 SkolKinderopvang Trainingsgroep V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E Rood Loana Juffermans
Marije Schuit
V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E Wit Kaya Duivenvoorden V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E Zwart Emma van der Vleuten V1 - CD
16:15 - 17:15 Basistraining JJ F 2020 V2
16:15 - 17:15 Basistraining JJ tummen 2020 Myrthe Noordermeer
Pien Omvlee
V2
16:15 - 17:15 Jongens E Zwart V2
16:15 - 17:15 Meisjes F Rood Dixie Noordhoek V2
16:15 - 17:15 Meisjes F Zwart Babette Dobbe V2
16:30 - 17:30 Basistraining JJ E 6-tallen 2020 V3 basistraining JJ ME Pepijn de zwart
16:30 - 17:30 Jongens E Rood V3 basistraining JJ ME Pepijn de zwart
16:30 - 17:30 Meisjes E Rood Tessa van den Bos V3 basistraining JJ ME Pepijn de zwart
16:30 - 17:30 Meisjes E Wit Kaya Duivenvoorden V3 basistraining JJ ME Pepijn de zwart
16:30 - 17:30 Meisjes E Zwart Vera van Oostveen V3 basistraining JJ ME Pepijn de zwart
17:15 - 18:15 Meisjes D Rood Pien Omvlee V1 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes D Wit Kaya Duivenvoorden
Meike Ruigrok
V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens D Rood Lucas van Riet V2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D Zwart Mats de Bruin
Ties Flippo
V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D Zwart Femke Freriks V3 - AB
18:30 - 19:30 Jongens C2 Job van Schieveen
Jochem van Schieveen
V1
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Tim Storm V3
18:45 - 19:45 Jongens C1 Thijs Legel V2
19:30 - 20:30 Meisjes A2 Sam Hoekstra V3
19:45 - 20:45 Jongens A1 Boudewijn Broersen
Hidde Kuiper
V1
20:00 - 21:00 Jongens B1 Matthijs Wijling V2
20:30 - 21:30 Meisjes A3 Jock Kessler V3 - AB
20:30 - 21:30 Meisjes A4 Zoë Duivenvoorden V3 - CD
21:00 - 22:00 Heren 2 Cas Dame V1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Corona Coordinator Thijs Legel V2
16:00 - 17:00 SkolKinderopvang Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes C2 Amelie van der Plas
Puck Schoonderbeek
V3
16:45 - 17:45 Meisjes C4 Daniëlle van Damme
Rosan van der Vlis
V2
17:00 - 18:00 Meisjes B4 Cas Dame V1
17:45 - 18:45 Meisjes B6 Jock Kessler V3
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Zoë Duivenvoorden V2
18:15 - 19:00 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - CD MA1 en MB1
18:30 - 19:15 Keeperstraining wisselende jeugdkeepers Trainingsgroep V1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Jock Kessler V3
19:15 - 20:00 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - CD JA1 en JB1
19:15 - 20:15 Meisjes B2 Maud Wijsman V2
19:30 - 20:15 Keeperstraining jongste jeugd Trainingsgroep V1 - AB
20:15 - 21:00 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - CD D1 en DJ1
20:15 - 21:15 Dames Jong 2 Jock Kessler V3
20:15 - 21:15 Dames Jong 3 V3
20:30 - 21:15 Keeperstraining junioren Trainingsgroep V1 - AB
20:30 - 21:30 Heren Veteranen V2
20:30 - 21:30 Trimmers 1 Hidde Kuiper
Sven Cozijn
V2
21:15 - 22:00 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - CD H1 en H2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Corona Coordinator Cas Dame
Zoë Duivenvoorden
V2
16:00 - 17:30 SkolKinderopvang Trainingsgroep V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E Rood Loana Juffermans
Marije Schuit
V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E Wit Cas Wolters V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E Zwart Emma van der Vleuten V1 - CD
16:15 - 17:15 Basistraining JJ E 6-tallen 2020 Pepijn de Zwart V2 Nasistraining JJ ME Pepijn
16:15 - 17:15 Jongens E Rood Sven de Bruin V2 Nasistraining JJ ME Pepijn
16:15 - 17:15 Meisjes E Rood Tessa van den Bos V2 Nasistraining JJ ME Pepijn
16:15 - 17:15 Meisjes E Wit Kaya Duivenvoorden V2 Nasistraining JJ ME Pepijn
16:15 - 17:15 Meisjes E Zwart Thijmen Soesbergen V2 Nasistraining JJ ME Pepijn
16:30 - 17:30 Basistraining JJ F 2020 V3
16:30 - 17:30 Basistraining JJ Funkey 2020 V3
16:30 - 17:30 Basistraining JJ tummen 2020 V3
16:30 - 17:30 Jongens E Zwart Thijmen Hagedoorn V3
16:30 - 17:30 Meisjes F Rood Dixie Noordhoek V3
16:30 - 17:30 Meisjes F Zwart Marijn Jacobs V3
17:15 - 18:15 Meisjes D Rood Pien Omvlee V1 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes D Wit Kaya Duivenvoorden
Meike Ruigrok
V1 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D Rood Lucas van Riet V2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D Zwart Mats de Bruin
Ties Flippo
V2 - CD
17:45 - 18:45 Meisjes D Zwart Femke Freriks V3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B1 Cas Dame V1
18:45 - 19:45 Jongens C1 Thijs Legel V2
19:00 - 20:00 Jongens C2 Job van Schieveen
Jochem van Schieveen
V3
19:45 - 20:45 Meisjes A1 Anne van Tol V2
19:45 - 20:45 Meisjes A2 Sam Hoekstra V1
20:15 - 21:15 Meisjes B3 Bas Flippo V3
21:00 - 22:00 Dames 1 Cas Dame V2
21:00 - 22:00 Heren 1 Tabe Roggeveen V1
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:15 - 11:45 Meisjes C5 Isabel Verspeek V2
10:30 - 11:30 G-Hockey 1 Maarten Knaap
Michel de Groot
V1
10:30 - 11:30 G-Hockey 2 V1
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Heren Veteranen Sven Cozijn V1
10:30 - 12:00 Heren 2 Maarten Verspoor V2
10:45 - 11:45 Meisjes C1 Zoë Duivenvoorden V1
12:00 - 13:30 Dames 1 Cas Dame V1
12:15 - 13:45 Heren 1 Tabe Roggeveen V2
13:45 - 14:45 Meisjes B1 Cas Dame V1
14:00 - 15:30 Dames Jong 1 Jock Kessler V2 afgesproken met jock

Sponsoren

App Android App IOS